Prvih 90 minut za Žigo Dajčmana

Žiga Dajčman

V 2. krogu nogometne prve lige Telemach na tekmi Marinor - Domžale je svoji prvih 90 minut igre odigral tudi črnomaljski nogometaš Žiga Dajčman.

Domžalčani so sicer izgubili z rezultatom 1:3, drugi gol za Maribor pa je dosegel Rudi Požeg Vancaš, še en belokranjski nogometaš, ki je zadel v 31. minuti. V mariborskem klubu so gol opisali takole: "Mat v treh potezah za povišanje vodstva: Vrhovec s pravočasno podajo na desno stran, Mutavčić ostro pred gol in Požeg Vancaš je bil hitrejši od gostujočih branilcev ter zabil žogo ob desni vratnici v mrežo."

Aljoša Matko je v igro stopil v 70. minuti, tokrat se ni vpisal med strelce, je pa v 88. minuti poslal predložek pred vrata, kjer je Pihler streljal z glavo. Žoga je zadela desno vratnico, vratar Mulalić pa jo je s spretnim posredovanjem uspel odbiti izpred vrat.

Vir: NK Domžale, NK Maribor