V soboto državni prvak Slovenije, v nedeljo državni prvak Hrvaške

Trener Karate kluba Krka Črnomelj in Karate kluba Novo mesto, se je minuli konec tedna udeležil dveh uradnih državnih prvenstev za člane in veterane ter na obeh v svoji kategoriji osvojil naslov državnega prvaka.

V soboto je državno prvenstvo za člane, para karate in veterane Karate zveze Slovenije potekalo v Črnomlju, v športni dvorani OŠ Mirana Jarca, kjer se je Franjo pomeril v konkurenci 11 sotekmovalcev v kategoriji veteranov + 50 let in osvojil zlato medaljo.

Včeraj pa je v Zagrebu v športni dvorani Ekonomske fakultete, potekalo državno prvenstvo za člane in veterane Hrvatskog karate saveza. Trener obeh klubov je v konkurenci mlajših veteranov + 35 let osvojil 2. mesto, v svoji kategoriji + 50 let pa naslov državnega prvaka Hrvaške.